ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Ukusan Obama...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Ukusan Obama... Empty
PočaljiNaslov: Ukusan Obama...   Ukusan Obama... Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 3:53 am

Ukusan Obama... V10826 Posle Isusa, Elvisa, pa čak i Majkla Džeksona, došlo je vreme da se na tostu "ukaže" i novi američki predsednik!
Jedan Amerikanac iz Nju Džersija iznenadio se kada je na dvopeku koji je izvadio iz tostera ugledao lik Baraka Obame.

Odlučio je da ga ne pojede za doručak i stavi na prodaju na aukcijskom sajtu eBey.

U oglasu uz koji je priložio nekoliko fotografija stoji sledeće: "Barak Obama se čudom pojavio na dvopeku koji sam pripremao za doručak. To je izuzetan predmet koji slavi pobedu novog predsednika SAD".

U istom tekstu on navodi i ime proizvođača dvopeka dodajući da na pomenuto parče nije nanosio ni puter ni ulje.

Tost nade, kako ga je ponuđač nazvao, izazvao je izvesno interesovanje među obožavaocima i pristalicama novoizabranog američkog predsednika.

Do sada se na aukciju javilo 17 zainteresovanih uvećavšvi početnu cenu tosta deset puta. Ona trenutno dostiže 200 dolara i sigurno će još rasti do zatvaranja aukcije ovog vikenda, prenele su agencije.
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Ukusan Obama... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukusan Obama...   Ukusan Obama... Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 4:01 pm

e jesu kreteni ,matere mi
Nazad na vrh Ići dole
 
Ukusan Obama...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obama kao predsjednik
» Obama priznao: Zabrljao sam
» Obama priznao da mu je otac bio pijanac
» Barack Obama je novoizabrani predsjednik SAD-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions