ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Dvojnik Kristijana Ronalda

Ići dole 
AutorPoruka
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Dvojnik Kristijana Ronalda Empty
PočaljiNaslov: Dvojnik Kristijana Ronalda   Dvojnik Kristijana Ronalda Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 12:59 am

Dvojnik Kristijana Ronalda V10017 Mladić iz Engleske, 21-godišnji Džejmi Rajt, za svoj "bogati noćni život" može da zahvali genetici i Kristijanu Ronaldu!
Džejmi Rajt iz Engleske pronašao je odgovor na pitanje koje muči sve muškarce: "Kako do savršene devojke?!", a on glasi: "Liči na bogatog igrača Mančester Junajteda!".

Mladi Englez našao je način da iskoristi svoj lepuškast izgled i činjenicu da je kristijano Ronaldo jedan od najseksipilnijih fudbalera na svetu kako bi "muvao" devojke.

"Jedno veče sam otišao u noćni klub u Mančesteru, a tamo su mi prišle tri devojke i rekle: 'ti si Kristijano', a ja sam samo ćutao. Nisam ni potvrdio ni negirao, ali tu noć smo svi otišli u hotel i proveli prelepu noć", rekao je Džejmi - Ronaldo i dodao da je na ovaj način "pokupio već desetak lepotica".

Kako bi do maksimuma iskoristio "od boga datu prednost", Džejmija često možete videti kako šeta ulicama sa loptom pod miškom i "priča" na portugalskom.

"Na portugalskom znam samo da kažem devojkama da su lepe".

Mnogima je to i više nego dovoljno
Nazad na vrh Ići dole
 
Dvojnik Kristijana Ronalda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sepp Blatter: SP nezamislivo bez Cristiana Ronalda ili ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: Novosti :: Aktuelnosti-
Skoči na:  




Free forum | Nauka i Znanje | Education, Teaching | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions