ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Ocekujemo predloge!

Ići dole 
+8
laki
mmiikkii
sara
lara
beban
koala
xxxxx
Arrdy II
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePet Okt 17, 2008 10:46 pm

Ovo je samo pocetak velike promjene ovog sajta... Ja i dalje nisam u mogucnosti da budem 100% ovdje... Sutra cu se potruditi da budem prisutniji!

Svi vi koji zelite da date predlog za ''novi'' forum, ucinite to u narednih nekoliko dana... Svaki predlog i svaka kritika je dobrodosla!

Moderatori su obavezni da se u temi namijenjenoj njima izjasne o ovome...

NAPOMENA:
Svi vi koji zivite u dijaspori mozete doprinijeti velikom napretku foruma doniranjem tzv. forum poena pozivanjem telefonskog broja za svoju zemlju ili preko Pay Pal-a...

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 12:28 am

dragi moj admine zahtjevas da ti damo predloge u vezi foruma a sto ce ti oni kad neces da slusas radis sve po svome, veceras sam ti na msn-u pisala da mi se boja nesidza ta crna jer je mracno i sve se jedva vidi rekla sam ti da ju promenis a ti me nisi posluso, dina ti je u mom cafe baru ostavila isto poruku da je pretamna boja ti to sigurno nisi ni procito, ja iskreno nemam vise volje da ti nesto predlozim i kazem kad ti i onako neces me poslusati radis sve po svom i onda kome da predlazem sta, ovaj foprum se valjda mora i nama clanovima svidjeti a ne samo tebi, pp sam ti isto veceras slala a ti nisi ni na jednu odgovorio
i onda neznam kakve predloge jos da ti dajem kad znam da neces da to prihvatis
pises da je kritika dobro dosla haha bas me nasmjavas veceras sam te kritikovala za boju foruma pa vidjela sam kako si ju uvazio
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 12:37 am

sto se tice dijela ''jedva se sta vidi'' tu se ne slazem... Odlicno se text vidi u porukama, problem moze predstavljati mozda boja linka koja dosta slicna sa drugim djelovima foruma...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 3:16 am

Bez puno mudrovanja .....................svaka promjena je dobrodošla pa tako i ova...........
ali molimo da nam promijeniš boju u neku svjetliju jer ova boja ubbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...........
hahahhahhaha
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 3:56 am

pa ja nista nemam protiv promjene na forumu vec samo imam protiv ove crne boje zapravo protiv ove pomrcine
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 2:05 pm

tim je protiv mene, izgled ce definitivno ostati kad su u pitanju diz. objekti... za boju cemo vec vidjeti nesto...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 2:06 pm

izgled je dobar po meni i bolji od prošlog ali boja hmmmmmmm
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 3:30 pm

ne brinite sad za to... Dajte pogledajte malo nesto po pitanju fukcionalnosti! Neka nova rubrika, nesto out nesto in!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 10:12 pm

dragi nas admine mi nismo protiv tebe samo protiv te crne boje tog pomracenja tu sto si napravio, meni dizajn je dobar samo boja mi se nesvidja ko i drugima clanovima sto se nesvidza, sto se tice novih rubrika stvarno neznam sta da ti napisem nista mi nepada na pamet bas
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 2:23 pm

sve je skoro super


Poslednji izmenio beban dana Pon Okt 20, 2008 3:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 1:09 am

Oh, halo svi skupa,

tek otkrih ovu diskusiju. Jako se radujem da se konačno nešto može i smije i predložiti. I forum kao i sve ostalo u životu treba da se mijenja. Meni je ovaj novi dizajn super.
Moderan i pregledan. Crna podloga jeste super moderna ali mnogi će imati probleme kod svih boja teksta osim bijele.
evo da probam:
Forum je super
Forum je super
Forum je super
Forum je super
Forum je super
Forum je super

E, pa stvarno ne izgleda loše....

Inače , što se tema tiče ja bih bila za jednu radikalnu redukciju previše laganih tema. Ova razonoda treba da bude malo i korisna znači da razvija moždane ćelije a ne da zakržljavaju... hi hi hi

Ja bih voljela kad bi se vratili na početnu svrhu foruma gdje se je moglo razgovarati o svim pojmovima u životu : posao, porodica , društvo...
Bilo bi fino da se otvori tema :
-MALI SAVJET
-URADI SAM
-ŠTA DA RADIM?
-TEMA DANA
gdje bi članovi mogli da postavljaju pitanja kako nešto da naprave... kako u nekoj situaciji da postupaju, da razmijenjuju iskustva ; u TEMI DANA bi moglo da se diskutira o nekom upravo aktuelnim događajima... i tako dalje.

Mnogo toga bi moglo da se uvede pa bi se nakon nekog vremena vidjelo koje rubrike imaju uspjeh ... ali u svakom slučaju bi forum oživio. Eto toliko za sada . Bilo bi mi drago saznati šta drugi o ovome misle.
Nazad na vrh Ići dole
sara
Nivo 2
Nivo 2
sara


Ženski Broj poruka : 222
Location : montenegro
Datum upisa : 03.06.2008
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 2:53 pm

Evo ja imam jednu malu kritiku,a ujedno i predlog da se promeni ova crna boja sajta.

Crna boja zna biti elegantna,ali ne i uvome slučaju.Meni je sad naš forum nekako deprimirajući,nepregledan i mnogo mračan...
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 2:54 pm

predlog ti lara nije los slazem se sa njime, ali sto se tice boje nisam zadovoljna sa njom tamna je previse i jedva se snalazim tu treba mi vremena dok nesto pronadjem i dok se snadjem nemamo svi super vid ko nas admin
Nazad na vrh Ići dole
sara
Nivo 2
Nivo 2
sara


Ženski Broj poruka : 222
Location : montenegro
Datum upisa : 03.06.2008
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 3:19 pm

stvarno je sad forum nepregledan...
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 3:28 pm

Kritike su sasvim realne i potpuno u redu... Jasno mi je za boju! Medjutim, za sada ostaje... Promjena boje znaci i promjena dizajna a to ne bi bilo dobro, medjutim, ima nacina... Sto se tice larinih predloga... Drago mi je da je neko iznio jedno ovakvo misljenje koje doprinosi funkcionalnosti foruma... Cestitke laro...
Predlog je skroz na mjesto... Velike su sanse da ce i biti prihvacen!

A sada nesto sto bi moglo uskoro da se dogodi.... PORTAL ce nestati najvjerovatnije! Ali zato cemo biti linkovi na nekom drugom sajtu... Ja cu pokusati da napravim neki <> sajt pa za pocetak da probamo sa tim... Toliko za sada!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 4:06 pm

a zasto bi se dizajn promjenio ako boju promjenis
ovo zadnje nisam razumjela zar ce ovaj forum nestati i ti ces novi da napravis ili na sta si mislio zar sad nakon godine dana sto se tu druzimo i pisemo sad sve da ovo nestane i da pocnemo ispocetka to mi se nimalo nesvidza bas, vidis sta tu sve je napravito na forumu i sad ti pises da ce to nestati i ti novi da ces sajt napraviti i nikom nista
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 5:07 pm

FORUM OSTAJE! Samo cu portal iskljuciti...

P.S.

Kakav pesimista! scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 5:11 pm

orhideja ::
a zasto bi se dizajn promjenio ako boju promjenis
ovo zadnje nisam razumjela zar ce ovaj forum nestati i ti ces novi da napravis ili na sta si mislio zar sad nakon godine dana sto se tu druzimo i pisemo sad sve da ovo nestane i da pocnemo ispocetka to mi se nimalo nesvidza bas, vidis sta tu sve je napravito na forumu i sad ti pises da ce to nestati i ti novi da ces sajt napraviti i nikom nista



gazda je gazda može da radi šta hoće...............Ocekujemo predloge! Laughingkh2
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 5:15 pm

pa znam da je gazda gazda ali nemoze nas samo tako otpustitmi smo njegovi radnici i brinuli se o forumu dok nije bio sa nama
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePon Okt 20, 2008 5:16 pm

ja mislim da on zna šta radi...........
Nazad na vrh Ići dole
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimePet Okt 31, 2008 4:07 pm

lara ::

Inače , što se tema tiče ja bih bila za jednu radikalnu redukciju previše laganih tema. Ova razonoda treba da bude malo i korisna znači da razvija moždane ćelije a ne da zakržljavaju... hi hi hi

Ja bih voljela kad bi se vratili na početnu svrhu foruma gdje se je moglo razgovarati o svim pojmovima u životu : posao, porodica , društvo...
Bilo bi fino da se otvori tema :
-MALI SAVJET
-URADI SAM
-ŠTA DA RADIM?
-TEMA DANA

gdje bi članovi mogli da postavljaju pitanja kako nešto da naprave... kako u nekoj situaciji da postupaju, da razmijenjuju iskustva ; u TEMI DANA bi moglo da se diskutira o nekom upravo aktuelnim događajima... i tako dalje.

Mnogo toga bi moglo da se uvede pa bi se nakon nekog vremena vidjelo koje rubrike imaju uspjeh ... ali u svakom slučaju bi forum oživio. Eto toliko za sada . Bilo bi mi drago saznati šta drugi o ovome misle.


teme ce biti otvorene u toku dana... Bice otvorena nova kategorija, u smislu Svakodnevni zivot ili nesto sl.!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
mmiikkii
Nivo 2
Nivo 2
mmiikkii


Muški Broj poruka : 399
Godina : 38
Država : Srbija
Datum upisa : 11.11.2008
E08 Bodovi : 3

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 11:25 am

e a sto nebi svako sa svog maila poslao mass mail da posete ovaj forum? ili imas opciju ti adry iz kontrol panela da tako nesto uradis da ozivimo ovo malo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tutinburg.org
Arrdy II
Administrator
 Administrator
Arrdy II


Muški Broj poruka : 3999
Godina : 33
Location : MNE
Job/hobbies : Web
Država : Crna Gora
Datum upisa : 28.11.2007
E08 Bodovi : 238

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 3:01 pm

mmiikkii ::
e a sto nebi svako sa svog maila poslao mass mail da posete ovaj forum? ili imas opciju ti adry iz kontrol panela da tako nesto uradis da ozivimo ovo malo

ovo je jako dobar predlog... U panelu imam mass mail opciju za registrovane clanove... I s vremena na vrijeme posaljem mail... Ali mnogo je bolja ideja da svako sa svog e-mail posalje poruku...


62

p.s.

da li mozda znas za neki freeware software za mass mail??
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
laki
Moderator
Moderator
laki


Muški Broj poruka : 5310
Godina : 31
Job/hobbies : trenutno bez posla :P
Humor : isle 2 macke ulicom i isle,isle,isle...:)
Država : Crna Gora
Datum upisa : 06.06.2009
E08 Bodovi : 158

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 8:59 pm

OSTAVIO BIH SVE KAKO JEEE.........samo boja je malo upadljiva moze bijela ja misim da je extra
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enter08.com
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 37
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitimeUto Jun 23, 2009 1:16 pm

Arrdy II ::
mmiikkii ::
e a sto nebi svako sa svog maila poslao mass mail da posete ovaj forum? ili imas opciju ti adry iz kontrol panela da tako nesto uradis da ozivimo ovo malo

ovo je jako dobar predlog... U panelu imam mass mail opciju za registrovane clanove... I s vremena na vrijeme posaljem mail... Ali mnogo je bolja ideja da svako sa svog e-mail posalje poruku...


62

p.s.

da li mozda znas za neki freeware software za mass mail??

obavezno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ocekujemo predloge! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ocekujemo predloge!   Ocekujemo predloge! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ocekujemo predloge!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: ENTER08 :: Obavještenja-
Skoči na:  




Create a forum on Forumotion | Nauka i Znanje | Education, Teaching | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions