ENTER08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemENTER08 - MainRegistruj seLatest imagesGalerijaPristupi

 

 Sta radite kad ustanete

Ići dole 
+11
Arrdy II
nely
mmiikkii
lanaa
tratincica
koala
lara
beban
sara
xxxxx
mini
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 37
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 9:07 am

Sta je to sto prvo uradite kad ustanete ujutro?

Ja se prvo umijem i sredim onda se obucem i krenem na posao mada mi ne treba mnogo vremena Sta radite kad ustanete 96236
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 11:26 am

hahaha dina vredna curica eto da vam kazem sta ja prvo uradim kad ustanem prvo dodjem za kompjuter i onda se sredjujem, tako i dok sam radila onih 5 tjedana i onda sam prvo dosla do mog kompjutera pa se isla spremat za poso takva sam sto cu bez mog druga kompjutera nemogu ja ga neiskljucujem nikako samo monitor preko noci iskljucim pa tako ujutro odmah sjednem pred njega a i muzika mi stalno svira sa njega jer slusam radio preko njega dok mi tandrce muzika sa njega cini mi se ko da nisam sama
Nazad na vrh Ići dole
sara
Nivo 2
Nivo 2
sara


Ženski Broj poruka : 222
Location : montenegro
Datum upisa : 03.06.2008
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 1:18 pm

Kad se probudim prvo otvorim oči heheheh

šalim se

umijem se,skuvam kafu,zapalim cigaru

ako sam kuci onda doručak itd, itd
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 11:41 pm

ja se prvo igram sa mojom bebom a onda se utrkujemo i skrivamo po stanu ,pa joj dam jesti ,onda nahranim didu,mog kanarinca ,iznesem ga na terasu ,pristavim kafu ,u medjuvremenu operem zube i lijepo sjednem na terasu i uzivam
Nazad na vrh Ići dole
sara
Nivo 2
Nivo 2
sara


Ženski Broj poruka : 222
Location : montenegro
Datum upisa : 03.06.2008
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimePet Okt 17, 2008 12:09 am

beban ::
ja se prvo igram sa mojom bebom a onda se utrkujemo i skrivamo po stanu ,pa joj dam jesti ,onda nahranim didu,mog kanarinca ,iznesem ga na terasu ,pristavim kafu ,u medjuvremenu operem zube i lijepo sjednem na terasu i uzivam

a znaci pereš zube beban biggrin
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimePet Okt 17, 2008 3:20 am

sta ti ne peres sara :hahaha:
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimePet Okt 17, 2008 1:06 pm

beban ::
ja se prvo igram sa mojom bebom a onda se utrkujemo i skrivamo po stanu ,pa joj dam jesti ,onda nahranim didu,mog kanarinca ,iznesem ga na terasu ,pristavim kafu ,u medjuvremenu operem zube i lijepo sjednem na terasu i uzivam


a ko ti je taj dida jel se tako zove tvoj kanarinac ili
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimePet Okt 17, 2008 1:57 pm

aha kanarino
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 9:49 pm

Otvorim samo jedno oko da provirim i da provjerim je li apsolutno zadnji čas za ustajanje...
ako jeste .. ustajem , pravo u kuhinju palim već sinoć pripremljeni automat za kafu... odem u kupatilo tek toliko da se uvjerim da je voda mokra... natrag u kuhinju... da si naspem kafu a onda sve pijući kafu.... tuširanje, oblačenje, sređivanje...... još jedna šalica na kompjuteru uz čitanje on line novina i dan može da počne......
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 1:20 am

ja bih najradije stalno ležao bez ustajanja ali kad se mora prvo umivanje i to bar dva puta a potom sve ostalo po redu.........................
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 1:32 am

koala ::
ja bih najradije stalno ležao bez ustajanja ali kad se mora prvo umivanje i to bar dva puta a potom sve ostalo po redu.........................


da nisi i ti crnogorac neki kad nevolis da ustanes ni da se umivas ni ostalo da radis i sto se dva puta umivas to mi nije jasno ccccccccc zar si toliko prljav kad se ustanes pa ti je potrebno duplo umivanje :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Nazad na vrh Ići dole
koala
Administrator
 Administrator
koala


Muški Broj poruka : 8434
Location : BiH
Država : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 02.04.2008
E08 Bodovi : 578

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 1:34 am

orhideja ::
koala ::
ja bih najradije stalno ležao bez ustajanja ali kad se mora prvo umivanje i to bar dva puta a potom sve ostalo po redu.........................


da nisi i ti crnogorac neki kad nevolis da ustanes ni da se umivas ni ostalo da radis i sto se dva puta umivas to mi nije jasno ccccccccc zar si toliko prljav kad se ustanes pa ti je potrebno duplo umivanje :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


a kako inače da progledam kad sam ovdje do ujutro hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 1:38 am

pa i ja sam tu do ujutro a ne samo ti i ja odma progledam cim ustanem i vidim samo moj kompjuter :hahaha: :hahaha:
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 2:08 am

ja kad ustanem hodam
Nazad na vrh Ići dole
mini
Moderator
Moderator
mini


Ženski Broj poruka : 5466
Godina : 37
Location : In the middle of nowhere
Država : Crna Gora
Datum upisa : 29.01.2008
E08 Bodovi : 6

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimePon Okt 20, 2008 9:14 pm

jutros ustala mashallah u 10h onda se omila otisla u kuhinju kad dorucak gotov mmm
onda malo jedoh kafu popila i mami pomogla zimnicu da sprema to je bilo to za jutros
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 5:11 am

dina_rozajka ::
jutros ustala mashallah u 10h onda se omila otisla u kuhinju kad dorucak gotov mmm
onda malo jedoh kafu popila i mami pomogla zimnicu da sprema to je bilo to za jutros


hm stvarno jako zanimljivo provrednila se ti aaaaaaaaaa :hahaha: :hahaha:
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 2:10 pm

jutros me probudio poziv tako da mi se sve poremetilo
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 12:19 am

beban ::
jutros me probudio poziv tako da mi se sve poremetilo

E. to je moja slaba tačka.... Ne volim kad mi se pokvari jutarnji ritual jer čitav dan se osjećam čudno... i nešto mi fali.
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 1:17 am

stalno mi remete san neki ludi pozivi ,nagrada ova ,nagrada ona ,ja im kazem neka mi posalju postom i kazem da ubuduce ne bude posten svijet u 11 sati ujutro
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 12:41 pm

Napiši na vratima i snimi na sekretaricu: Nobelovu i druge nagrade primam samo od 14-16 sati.

biggrin biggrin
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimePet Okt 31, 2008 2:06 pm

hahaha :hahaha: a smijeh non stop
Nazad na vrh Ići dole
lara
Moderator
Moderator
lara


Ženski Broj poruka : 11223
Location : Njema�ka
Job/hobbies : mnogi
Država : Njemacka
Datum upisa : 03.02.2008
E08 Bodovi : 206

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimePet Okt 31, 2008 11:32 pm

Pravim kaficu isjedem pred kompj. da pročitam novine online.
Nazad na vrh Ići dole
beban
Moderator
Moderator
beban


Ženski Broj poruka : 10640
Država : Hrvatska
Datum upisa : 01.09.2008
E08 Bodovi : 181

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 6:42 pm

ukljucim komp,vec sam ovisnik
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 7:41 pm

beban ::
stalno mi remete san neki ludi pozivi ,nagrada ova ,nagrada ona ,ja im kazem neka mi posalju postom i kazem da ubuduce ne bude posten svijet u 11 sati ujutro


hahaha beban stvarno jako te rano bude ccccccccc
Nazad na vrh Ići dole
xxxxx
Banned
Banned
avatar


Ženski Broj poruka : 2319
Location : Germay NRW
Job/hobbies : web
Država : Njemacka
Datum upisa : 18.11.2007
E08 Bodovi : 0

Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 7:41 pm

lara ::
Napiši na vratima i snimi na sekretaricu: Nobelovu i druge nagrade primam samo od 14-16 sati.

biggrin biggrin


hahaha lara ovo ti je dobro
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta radite kad ustanete Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta radite kad ustanete   Sta radite kad ustanete Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta radite kad ustanete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 10Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta trenutno radite?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENTER08 :: ENTER08 :: Tehnicka podrska :: Moderacija :: Arhiva-
Skoči na:  




Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions